Władca Pierścieni

Zabawa w Władce Pierścieni

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

1.Nie używać wulgarnych słów 2.Nie pisać post pod postem tylko zedytować posta 3.Nie obrażać innych 4.Nie zamieszczać na forum cenzury itp. 5.nie zamieszczać reklam bez zgody Admina 6.Nie pisać i nie umieszczać piractwa 7.Nie popełniać błedów ortograficznych Regulamin

#1 2010-03-12 19:06:55

 Firek

Podpadający pod Ban

Skąd: Miasto od G do W
Zarejestrowany: 2010-02-28
Posty: 4
Punktów :   
Ulubiona Postać WP: Lutr

Polowanie-Sfora

Tuż po usłyszeniu treści mojego questa pobiegłem przed miasto "Królów"
wyciągnąłem procę i rozbiłem obozowisko.
Wieczorem usłyszałem wycie sfory więc wziełem procę i podeszłem pod wzgórze z której wydobył się dźwięk gdy poczuły mnie wilki jeden podniósł głowę to był jego błąd
Szybko wystrzeliłem kamień prosto w głowę wilka na którego ciało szybko wskoczyły dwa następne wilki kolejny strzał zabił wilka i w ostatniej chwili wyciągnąłem  sztylet i zabiłem 3 wilka radosny weszłem na wzgórze i mój uśmiech szybko znikł
Za wzgórzem gotowych do skoku stało 8 wilków rzuciłem się na stado i zabiłem  następnego wilka lecz wilk rozgryzł mi rękę a drugi odgryzł mi kawałem skóry z żeber szybko podniosłem kamień i cisnąłem nie celnie w zwierzęta znów krew i wycie psa walczyłem dzielnie lecz po chwili gdy odskoczyłem zacząłem widzieć i czuć dzieło moje i sfory 7 wilków leżało martwych a ja miałem rozgryzioną rękę i porozcinaną skórę na plecach,nogach i klatce piersiowej cisnąłem tym razem celnie w głowę następnego wilka i wtedy dwa bełty trawiły w pozostałe wilki spojrzałem w las
a z tamtą wyszedł inny Uruk który rzekł.
Khalil-Mam na imię Khalil.Miałeś szczęście że tu byłem widzę że nie masz sprzętu pomogę ci oskórować te wilki a ty w zamian wyruszysz ze mną do Isengardu straciłem tam potężny miecz
Ja-Dobrze tylko spotkajmy się tu jutro w nocy też tam podróżuje.
Po rozmowie ,oskalpowaniu i uleczeniu moich ran zebrałem Eq i ruszyłem w stronę Miasta.
Misja
Następnej nocy spotkałem Uruka
Ja-Chodź to długa droga i pełna niebezpieczeństw .
Masz może zapasowy miecz
Khalil-trzymaj(Daje miecz Uruka[30Obrażeń])ruszajmy
Pobiegliśmy w stronę Rohanu
A powiesz skąd masz miecz Uruka?


Asgaroth:)
KP
Głos Pierścienia:
1
2
3

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl