Władca Pierścieni

Zabawa w Władce Pierścieni

Ogłoszenie

1.Nie używać wulgarnych słów 2.Nie pisać post pod postem tylko zedytować posta 3.Nie obrażać innych 4.Nie zamieszczać na forum cenzury itp. 5.nie zamieszczać reklam bez zgody Admina 6.Nie pisać i nie umieszczać piractwa 7.Nie popełniać błedów ortograficznych Regulamin

#1 2010-03-28 14:41:26

 kluk123

Żółtodziób

5326722
Skąd: Szyperki>Pokarpacie>Polska
Zarejestrowany: 2010-03-11
Posty: 2
Punktów :   
Ulubiona Postać WP: Legolas

Wioska Dal.

Podeszłem pod wioskę Dal.Nieopodal mnie stało dwóch strażników.Szybko wyskoczyłem z ukrycia i pozbawiłem jednego z nich głowy.Następnie sparowałem udeżenie drugiego.Zrobiłem piruet i udeżyłem go z całej siły,lecz on zrobił unik i ciął mnie w bok.Rany kucnąłem i uchroniłem się przed kolejnym ciosem a następnie przebiłem strażnika mieczem.Weszłem w głąb miasta w stronę Ereboru.Na dziedzińcu maszerował 10 Dalijczyków.Ukryłem się za jednym z budynków i przeczekałem do momentu gdy przeszli.Ruszyłem dalej.Nieopodal zauważyłem kolejnych dwóch Dalijczyków.Rzuciłem w jednego z nich moim sztyletem i go zabiłem.Zanim zdążyłem dobiec do kolejnego przeciwnika,on wypuścił strzałe itrafił mnie w lewy bark.Następnie wyciągnął miecz i rzucił się na mnie.Szybko sparowałem jego atak i ciąłem w jego bok.Już chciałem iść dalej gdy zza budynków wyszedł jeszcze jeden Dalijczyk.Od razu mnie zaatakował.Chciałem zrobić unik ale nie zdążyłem i Dalijczyk ciął mnie w nogę,po czym przebił mi ostrzem bok.Ciężko ranny padłem na ziemię.Dalijczyk próbował mnie dobić,jednak zdążyłem przebić jego pierś.Ponieważ byłem ciężko ranny postanowiłem odpuścić sobie dalszą podróż i wróciłem do Minas Morgul.


Imię:Kluk
Przydomek:Siewca Śmierci.
Rasa:Nazgul
Płeć:Mężczyzna.
Gildia:Minas Morgul.
Miecz:Sztylet,przeklęte ostrze dwuręczne(250obr.)
Broń dystansowa:brak.
Zbroja:Zbroja płytowa nazgula(obr70).
Pieniądze:50złota.
Rumak brak.
Poziom:12
Exp:270%.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plChałupy pola namiotowe speedway manager