Władca Pierścieni

Zabawa w Władce Pierścieni

Ogłoszenie

1.Nie używać wulgarnych słów 2.Nie pisać post pod postem tylko zedytować posta 3.Nie obrażać innych 4.Nie zamieszczać na forum cenzury itp. 5.nie zamieszczać reklam bez zgody Admina 6.Nie pisać i nie umieszczać piractwa 7.Nie popełniać błedów ortograficznych Regulamin

  • Index
  •  » Las
  •  » Górska przełencz w pobliżu Minas Morgul.

#1 2010-03-23 14:31:46

 kluk123

Żółtodziób

5326722
Skąd: Szyperki>Pokarpacie>Polska
Zarejestrowany: 2010-03-11
Posty: 2
Punktów :   
Ulubiona Postać WP: Legolas

Górska przełencz w pobliżu Minas Morgul.

Szedlem przez górską drogę gdy nagle zaatakowały mnie trzy Harpie.Zanim zdążyłem cokolwiek zrobić jedna z nich pazurami udeżyła w mój bok.Trysnęła krew.Szybko zamachnąłem się mieczem by zabić bestie,która mnie trafiła lecz ona była za szybka.Druga harpia korzystając z tego,że odwróciłem się do innej raniła mnie w nogę i uciekła.Padłem na ziemię.Jedna z harpi chciała mnie rozerwać na strzępy lecz zdążyłem wbić w nią miecz.Pozostałe bestie ruszyły na mnie z wściekłością.Szybko odskoczyłem jednak i tak zostałem raniony w ramię.Kiedy jeden z potworów leciał na mnie zrobiłem piruet i odciąłem harpi głowę.Ostatnia bestia rzuciła się na mnie i ciężko raniła mnie w bok.Padłem z bólu na ziemię.Harpia ruszyła na mnie,ale na szczęście pprzeturlałem się trochę dalej i odciąłem besti jedno skrzydło.Teraz potwór był praktycznie bezbronny.Szybkim cięciem oebrałem harpi życie.
Po walce chciałem odejść gdy zobaczyłem na skałach ogromne ptasie gniazdo.
-Nie pozwole by te bestie latały tak blisko Minas Morgul!-Powiedziałem.
Następnie zacząłem się wspinać po skale.Rana w nodze trochę mi w tym przeszkadzała jednak udało mi się wejść na górę.Była tam jedna harpia i mnóstwo jaj.Zanim potwór mnie zauważył przebiłem go moim mieczem.Następnie rozbiłem jaja,zniszczyłem gniazdo i odszedłem w kierunku równin Rohanu.

Ostatnio edytowany przez kluk123 (2010-03-23 14:47:18)


Imię:Kluk
Przydomek:Siewca Śmierci.
Rasa:Nazgul
Płeć:Mężczyzna.
Gildia:Minas Morgul.
Miecz:Sztylet,przeklęte ostrze dwuręczne(250obr.)
Broń dystansowa:brak.
Zbroja:Zbroja płytowa nazgula(obr70).
Pieniądze:50złota.
Rumak brak.
Poziom:12
Exp:270%.

Offline

 
  • Index
  •  » Las
  •  » Górska przełencz w pobliżu Minas Morgul.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plsoda kaustyczna wrocław