Władca Pierścieni

Zabawa w Władce Pierścieni

Ogłoszenie

1.Nie używać wulgarnych słów 2.Nie pisać post pod postem tylko zedytować posta 3.Nie obrażać innych 4.Nie zamieszczać na forum cenzury itp. 5.nie zamieszczać reklam bez zgody Admina 6.Nie pisać i nie umieszczać piractwa 7.Nie popełniać błedów ortograficznych Regulamin

  • Index
  •  » Las
  •  » Grobowiec władcy goblinów.

#1 2010-03-16 20:08:12

 kluk123

Żółtodziób

5326722
Skąd: Szyperki>Pokarpacie>Polska
Zarejestrowany: 2010-03-11
Posty: 2
Punktów :   
Ulubiona Postać WP: Legolas

Grobowiec władcy goblinów.

Szłem sobie po lesie gdy nagle ziemia podemnął się zawaliła.Byłem w jakimś korytarzu.
-To pewnie jakiś grobowiec.-Pomyślałem.
-Skoro już tu jestem to nie zawazi tego obejrzeć.
Poszłem więc dalej korytarzem.Nagle zza zakrętu wyskoczyły na mnie wa gobliny.Jednemu udało się mnie udeżyć w bok.Na szczęście rana nie była głęboka.Jednym potężnym udeżeniem rozpłatałem jednemu goblinowi głowę.Drugi spróbował wykonać pchnięcie,lecz zrobiłem unik i przebiłem go mieczem.Poszłem alej korytarzem będąc bardziej ostrożnym.Po chwili rzucił się na mnie goblin z łukiem.Jednak uało mi się uniknąć strzały i odciąć goblinowi głowę.Na końcu korytarza była komora grobowa pilnowana przez pięć goblinów uzbrojonych w miecze.Rzuciłem się na pierwszego z nich.Sprawnym cięciem odebrałem mu życie.Kolejny goblin zginął podobnie.Jeden z nich lekko poranił mnie w nogę.Jednak nie zdążył uciec i zginął przebity moim ostrzem.Pozostałych wóch zaatakowało jednocześnie.Jeden stracił głowę zanim zążył do mnie dobiec.Niestety ostatni ciął mnie w bark,z którego obficie trysnęła krew.Z wściekłością przebiłem ostatniego goblina.Przeszukałem cały grobowiec i znalazłem 1000szt. złota(gobliny zawsze mają jakieś skarby).Zauważyłem jeszcze jeden korytarz.Prowaził on do niewielkiego wyjścia chronionego przez jednego goblina,któremu rozpłatałem głowę.Wyszłem z grobowca i odeszłem.


Imię:Kluk
Przydomek:Siewca Śmierci.
Rasa:Nazgul
Płeć:Mężczyzna.
Gildia:Minas Morgul.
Miecz:Sztylet,przeklęte ostrze dwuręczne(250obr.)
Broń dystansowa:brak.
Zbroja:Zbroja płytowa nazgula(obr70).
Pieniądze:50złota.
Rumak brak.
Poziom:12
Exp:270%.

Offline

 
  • Index
  •  » Las
  •  » Grobowiec władcy goblinów.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plsoda kaustyczna wrocław