Władca Pierścieni

Zabawa w Władce Pierścieni

Ogłoszenie

1.Nie używać wulgarnych słów 2.Nie pisać post pod postem tylko zedytować posta 3.Nie obrażać innych 4.Nie zamieszczać na forum cenzury itp. 5.nie zamieszczać reklam bez zgody Admina 6.Nie pisać i nie umieszczać piractwa 7.Nie popełniać błedów ortograficznych Regulamin

#1 2010-03-13 18:36:56

 Firek

Podpadający pod Ban

Skąd: Miasto od G do W
Zarejestrowany: 2010-02-28
Posty: 4
Punktów :   
Ulubiona Postać WP: Lutr

Polowanie-młody olifant

Poszukując olifanta spostrzegłem elfa który walczył z 5 orkami szybko schowałem się za kamieniem i obserwowałem przebieg pojedynku.
Widziałem jak elf z łuku zabił 2  i gdy wyciągnął miecz usłyszałem napinanie cięciwy szybko się odwróciłem i zobaczyłem gondorskiego łucznika
Ja-Czego szukasz na Polach Pelenoru
Łucznik-Nic tak sobie chodzę a ty
Ja-Młodego pająka podobno gdzieś się zapodział[Kłamstwo]
Łucznik-Aha
Gdy to powiedział pobiegł w stronę jaskini a ja skradałem się za nim szybko zobaczyłem że to on ma mumankila podszedłem bliżej i usłyszałem jak mówi do tajemniczej kuli
Łucznik-Panie Saruman nie żyje a mnie niedługo odkryją muszę wrócić do Haradu
Nagle silny i przerażający głos mną wstrząsną
Głos-Chcesz wracać bez informacji a twoi towarzysze
Łucznik spokojnie 2 jest przy głównej bramie a jeden na siódmym poziomie
Głos-To dobrze wróć do nich
Łucznik-Tak panie
I z opuszczoną głową zakrył kule i wtedy ja wystrzeliłem w olifanta pocisk
Gdy ten zaryczał z bólu wyciągnąłem miecz i rzuciłem się na łucznika ten za późno zareagował i stracił głowę w tej samej chwili ja dostałem kłem mumankila prosto w brzuch krew trysła we wszystkie strony a ja zacząłem ciąć na oślep i najwyraźniej trawiłem go parę razy w głowę po przestał się ruszać a ja zerwałem z łucznika skórzany pancerz i oderwałem kawałek tkaniny by zatamować krwawienie na szczęście się udało a ja wyrwałem olifantowi kły podniosłem łuk i tajemniczą kule schowałem miecz i ruszyłem w stronę miejsca gdzie toczył się pojedynek elfa z orkami gdy tam dotarłem zobaczyłem 5 ciał i żywego orka szybko do niego powiedziałem
Ja- Witaj pomiocie Mordoru czego szukasz pod stolicą Gondoru
Ork-Witaj Uruku szukam złota i widzę że jesteś żołnierzem miasta królów
Ja- Tak lecz nie mam czasu rozmawiać żegnaj
Ork-A idż
Ruszyłem szybkim krokiem w stronę głównej bramy


Asgaroth:)
KP
Głos Pierścienia:
1
2
3

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plChałupy pola namiotowe speedway manager